O nas
Odkryj BOCIANKOWO - Twój Prywatny Żłobek w Bielsku-Białej! Jesteśmy miejscem troski, miłości i wsparcia dla najmłodszych członków Twojej rodziny. Nasza placówka oferuje opiekę najwyższej jakości, a także stymulujące zajęcia rozwijające zdolności dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do naszej rodziny BOCIANKOWO już dziś.
622
page-template-default,page,page-id-622,bridge-core-1.0.4,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,transparent_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

O nas

W Bociankowie czas płynie inaczej! Wszystko za sprawą małych Bocianków, nad którymi sprawujemy opiekę. Również Twoja pociecha może tworzyć z nami wyjątkową społeczność, o jakiej jeszcze niedawno Bielsko – Biała mogło tylko pomarzyć. Otworzyliśmy prywatny żłobek, ponieważ jest to najlepsze miejsce dla dzieci, które ukończyły roczek. W odróżnieniu od publicznych placówek, Bociankowo dysponuje nowoczesnymi salami i pomocami edukacyjnymi najwyższej jakości. Zapewniamy znakomite warunki do rozwoju i wychowania, a także przygotowujemy maluszki na spotkanie z przedszkolem. Rodzicom, których interesuje prywatny żłobek Bielsko – Biała nigdy nie miała zbyt wiele do zaoferowania. My postanowiliśmy z tym skończyć! Czas pokazać światu, że i w naszym mieście dzieci mogą liczyć na doskonałą opiekę, sprawowaną przez bociankowe Ciocie. Jako prywatny żłobek, zatrudniamy wykwalifikowane opiekunki, które dbają o dzieci, poświęcając im całą swoją uwagę. Codziennie prowadzą one ciekawe zajęcia, rozwijające rozmaite umiejętności maluszków. Odbywają się one w kameralnych grupach, w których każde dziecko może czuć się swobodnie i bezpiecznie. Oferujemy opiekę w godzinach od 7:00 do 17:00 przez pięć dni w tygodniu. Można nas znaleźć przy ul. Ikara 2 w mieście Bielsko – Biała.

Drążek sensoryczny pomaga nam wstawać i wykonywać pierwsze kroki. Przy okazji poznajemy różne kształty i uśmiechamy się do siebie

Lustro malucha

Prywatny żłobek Bociankowo przyjmuje dzieci do lat 3. Dlaczego właśnie my?

Posłanie dziecka do żłobka to wielki krok w życiu maluszka, który dopiero poznaje otaczający go świat. Od tego, jaką placówkę wybierzesz, wiele będzie zależało. Nie chcemy zachwalać naszej kadry, ani wymieniać wszystkich pomocy dydaktycznych, jakie przygotowaliśmy dla Bocianków. Moglibyśmy wspomnieć o Magicznym Dywanie, czyli interaktywnej podłodze, basenie z kulkami albo kącikach tematycznych, w których nasi Podopieczni uwielbiają spędzać czas. Jednak prawdziwą rekomendacją będzie uśmiech dzieci, ich szczera radość i satysfakcja, jaką czerpią one z przebywania w Bociankowie. Nasz żłobek prywatny z miasta Bielsko – Biała jest przyjaznym, bajkowym miejscem, z którego maluszki wręcz nie chcą wychodzić! Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby dzieci, nie ograniczają nas sztywne schematy. Proponujemy opiekę, w ramach której najmłodsi będą odkrywać siebie i świat w sposób, jaki pozwoli im się odnaleźć we współczesnej rzeczywistości. Pragniemy, żeby Prywatny Żłobek Bociankowo był traktowany przez dzieci, jak ich drugi dom. Ten, gdzie zawsze panuje cudowna atmosfera, jest wesoło i kolorowo, a słowo ‚nuda’ nie istnieje. Jeśli chcecie znaleźć dobry prywatny żłobek Bielsko – Biała zaprasza do dzielnicy Aleksandrowice. Tu czeka na Was Bociankowo, gotowe przyjąć dzieci, które skończyły roczek i nie mają jeszcze trzech lat.

NAJFAJNIEJSZY ŻŁOBEK W BIELSKU-BIAŁEJ

Nabór do BOCIANKOWO trwa, serdecznie zapraszamy!